Retman Ulanów - strona nieoficjalna

• MGKS Retman Ulanów
  • Aktualności:
  • 2018-08-13 Derby Sanu
  • 2018-08-09 Jedziemy do Siarki!
  • 2018-08-01 Inauguracja sezonu 2018/2019
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Brzyska Wola - Sokół Kamień 1:2
  • Pogoń Leżajsk - Retman Ulanów 1:0
  • Rotunda Krzeszów - Unia Nowa Sarzyna 2:5
  • Siarka II Tarnobrzeg - Sokół Sokolniki 3:0
  • San Kłyżów - Sparta Jeżowe 1:1
  • LZS Ździary - LZS Jadachy 11:0
  • Słowianin Grębów - Stal II Stalowa Wola 2:3
  • Stal Nowa Dęba - Bukowa Jastkowice 0:1
  • Olimpia Pysznica - Wisan Skopanie 2:2

Derby Sanu

• autor: retmanek, 2018-08-13 18:33

Już za dwa dni Retman podejdzie do kolejnego sprawdzianu. Przeciwnikiem żółto-niebieskich będzie San Kłyżów, który nie wszedł najlepiej w rozgrywki tego sezonu. Może to być spowodowane ostatnimi zmianami kadrowymi, gdyż kilku podstawowych zawodników postanowiło bronić innych barw. Po raz ostatni obie drużyny stanęły naprzeciwko siebie w walce o punkty ligowe 26 kwietnia 2009r. Spotkanie to zakończyło się przegraną Retmana (1:4), a honorową bramkę zdobył grający na pozycji skrzydłowego Tomasz Tybuś. Podopieczni Chyły po niedzielnym niepowodzeniu chcą podejść do tego meczu z czystą głową. Chcąc utrzymać się w klasie ,,O” Retman musi wykorzystywać wszystkie nadarzające się okazję i punktować z drużynami, które są w jego zasięgu. Liczymy, że w środę Retman utrzyma status quo i pozostanie niepokonany na własnym obiekcie od 14 miesięcy!

Już dziś zapraszamy wszystkim na to spotkanie!

Do zobaczenia przy Bielinieckiej!!

Jedziemy do Siarki!

• autor: retmanek, 2018-08-09 19:35

W najbliższą niedzielę w ramach II kolejki klasy okręgowej złocisto-niebieska łódź zawita do Tarnobrzega. Naprzeciwko siebie staną beniaminkowie, którzy w meczach inaugurujących zgarnęli komplet punktów. W zeszłym sezonie Siarka zdominowała klasę A i zasłużenie awansowała z pozycji numer 1. Przypomnijmy również, że w 30 rozegranych meczach drużyna ta strzeliła 147 goli tracąc zaledwie 17. Retman natomiast po wymarzonym starcie będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, że jest w stanie rywalizować z najlepszymi. Już teraz pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców na to spotkanie. Liczymy na waszą obecność!!

Inauguracja sezonu 2018/2019

• autor: retmanek, 2018-08-01 20:38

W najbliższy weekend rozpoczynamy rozgrywki klasy „O”. W tym sezonie do pojedynku przystąpi 18 drużyn, w tym 4 beniaminków i jeden spadkowicz.
Retman w meczu inaugurującym sezon 2018/2019 zmierzy się z Rotundą Krzeszów. Nasi niedzielni rywale w poprzednim sezonie występowali w klasie okręgowej i ukończyli rozgrywki na miejscu 11. Z Krzeszowem mieliśmy okazję mierzyć się wielokrotnie w klasie A, przy czym ostatnie spotkania pomiędzy nami kończyły się na korzyść Rotundy.

więcej w rozwinięciu!

Nowy zarząd Retmana

• autor: retmanek, 2016-08-07 16:28

Przedstawiamy Państwu nowy zarząd naszego klubu. Liczymy, że chłopcy dadzą radę w co bardzo wierzymy. Jednocześnie chcieliśmy podziękować naszemu poprzedniemu prezesowi Panu Andrzejowi Rękasowi za wiele lat ciężkiej posługi.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pogoń LeżajskRetman Ulanów
Pogoń Leżajsk 1:0 Retman Ulanów